Faberlic czech logo

Faberlic - nejvýznamnější ruská 
kosmetická a parfumérská společnost na trhu…

Faberlic – to je kyslíková kosmetika №1 ve světě, nejvýznamnější ruská kosmetická a parfumérská společnost na trhu přímého prodeje.Zastoupení společnosti je již ve 20ti zemích světa. Více než 1 000 000 lidí v Evorpě a Asii spolupracuje s Faberlic. Společnost má vlastní středisko vědeckého vývoje, které neustále provádí výzkumy a umožňuje tak vylepšovat naše produkty. Faberlic se každoročně účastní kosmetických veletrhů, kde naše produkty pravidelně získávají vysoká hodnocení odborníků, což potvrzují četná ocenění a diplomy. Pěstící kosmetiku vyrábíme ve vlastní továrně, dekorativní kosmetiku v koncernu Intercos v Itálii, a parfémové kompozice ve Francii. Faberlic dnes – to je silná, stále rostoucí společnost v Rusku. Je členem Mezinárodní asociace přímého prodeje. Vlastní majetek ve výši stovek miliónů dolarů. Naším hlavním bohatstvím – to jsou desítky miliónů spotřebitelů – žen i mužů, kteří každý den s oblibou používají kosmetiku Faberlic.

Faberlic se příznivě liší svou aktivitou v oblasti vědeckého výzkumu. Výsledky tohoto výzkumu zosobňujeme v inovačních kosmetických přípravcích přinášejících mládí a zdraví naší pokožce. 

Faberlic zastává vědecký přístup k recepturám a výrobě kosmetiky, přičemž využívá složky nejvyšší kvality, které dodávají přední výrobci surovin.

Faberlic
Faberlic RuskoFaberlic výroba

Avšak hlavním trumfem naší kosmetiky je unikátní kyslíkový komplex (Aquaftem®, Novaftem – O2™), který je schopen dodatečně dodávat kyslík přímo do buněk pokožky.  Základem této složky jsou práce vědců z Ústavu biofyziky AV SSSR ve městě Puščinu.

Výroba a použití kyslíkového komplexu Aquaftem® v kosmetice a rovněž mnohé další unikátní ingredience našich kosmetických přípravků  jsou patentovány a jsou exkluzívními složkami kosmetiky Faberlic.

Vlastní Středisko vědeckého vývoje je naší hrdostí. Nechali jsme vědu sloužit kráse!

Aktivně spolupracujeme s předními vědeckými zařízeními, například s katedrou buněčné biologie a histologie biologické fakulty Moskevské státní univerzity. Zkoumají pro nás kultury buněk. Rovněž s námi spolupracuje Lékařská akademie Sečenova, katedra chirurgie. Zde zkoumali hojení laserem a dospěli k závěru, že jeho působení vede k lokální emisi oxidu dusíku, což napomáhá normalizaci mikrocirkulace, přívodu kyslíku k pokožce a rychlému hojení ran.

Továrna v Moskvě, která patří Faberlic, to je více než 45 tisíc metrů čtverečních,zařízených podle posledního výkřiku techniky.

Výroba Faberlic je založena na evropských standardech kvality a je vybavena nejmodernější a nejekologičtějším zařízením, automatickými linkami na výrobu, vážení a balení kosmetické produkce.

Automatizovaný proces výroby umožňuje vyrábět produkci nejvyšší kvality s využitím vysoké technologie – vakuových homogenizátorů. S jejich pomocí lze vyrobit nejjemnější krémovou emulzi s částicemi o submikronové velikosti (0,1-0,5 µm).

Podle úrovně potencionálních kapacit a měřítek výrobní plochy továrna patří mezi největší kosmetické podniky v Rusku.

Faberlic - kvalitní kosmetické výrobky

Absolutně veškerá produkce továrny je podrobena povinnému testování v souladu s ruskými státními normami (GOST) a hygienickými předpisy a normami (SanPiN).  Společnost Faberlic je zapsána do státního rejstříku podniků vyrábějících ekologicky čistou a bezpečnou produkci.

V roce 2010 Společnost získala certifikát shody výroby kosmetické produkce se standardem ISO 22716 Cosmetics – Good Manufacturing Practices (GMP). To je mezinárodní standard Osvědčených výrobních postupů (GMP) v kosmetickém průmyslu, který byl vypracovaný v listopadu 2007 pro společnosti vyrábějící kosmetickou produkci. Dodržení pravidel GMP umožňuje standardizovat výrobní proces a dosahovat vysoké kvality produkce a také je povinnou podmínkou dodávání produkce na mezinárodní trh.

Dekorativní kosmetiku Faberlic vyrábí největší evropský výrobce dekorativní kosmetiky – italský koncern Intercos. Všechny kosmetické kompozice se vyrábějí ve Francii pod vedením věhlasného francouzského parfuméra Thomase Fontaina.

Platební metody Faberlic

Petra Rédová Fajmonová, Černovická 33/2b, Brno 61700
IČO 73779083 | Tel.: 721904704

Adalo Solutions s.r.o. © 2019 - 2022 | Všechna práva vyhrazena
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram